Soep-er Traktatie bij TOBROCO-GIANT!

Bij TOBROCO-GIANT weten we dat waardering net zo belangrijk is als goed werk. Daarom trakteren we ons personeel elk seizoen op iets speciaals. Deze keer hebben we iedereen voorzien van een heerlijk kopje tomaten-kippensoep!

img_8015.jpg
img_8016.jpg

Eerste traktatie van 2024

Deze keer was het een heerlijke tomaten-kippensoep, met respect voor diverse eetvoorkeuren - halal en een vegetarische optie waren met zorg bereid. In de welverdiende pauze kon iedereen genieten van een warm, smaakvol soepje geserveerd vanuit de hippe foodtruck.

Join us and be part of something GIANT

Word deel van een team waar waardering niet alleen wordt uitgesproken, maar ook wordt geproefd! Ben je op zoek naar een carrière die je voedt, zowel letterlijk als figuurlijk? Sluit je dan aan bij ons team en stuur hier een opensollicitatie of neem een kijkje tussen onze vacatures. Wie weet zien we je snel verschijnen!

Interesse? Neem contact op!

Kom je ons team versterken? Bel of mail ons voor een kennismaking.

tobrocogiantlogo.png